INSENTA юридична компанія України, консультації безкоштовні, займаємось розблокуванням податкових накладних з ПДВ, отриманням ліцензій на пальне та проектуванням промислових об'єктів.
Проектування та будівництво ІНСЕНТА

ПРОЕКТУВАННЯ
ПРОМИСЛОВИХ
ОБ'ЄКТІВ

Консультації безкоштовні

Консультації безкоштовні

Ілля ШЕСТАКОВ
інженер-проектувальник

Ілля ШЕСТАКОВ
інженер-проектувальник

МИ РОБИМО:

Проектна документація Інсента

ПРОЕКТУВАННЯ ПРОМИСЛОВОЇ
НЕРУХОМОСТІ

Виробничі споруди та комплекси 

Промислові будівлі, ангари, склади, бази, дороги

Рампи, пантуси, елеватори

Проект реконструкції та капітального ремонту

 

ПРОЕКТУВАННЯ об'єктів нафтопереробки, азс, складів зберігання пального

ПРОЕКТУВАННЯ
СКЛАДІВ ЗБЕРІГАННЯ ПАЛЬНОГО ТА АЗС

Склади зберігання пального, паливні бази, місця зберігання

Нафтопереробні заводи

Проектування АЗС

Розміщення та об’язка резервуарів для зберігання пального

ПРОЕКТ розміщення технологічного обладнання інсента

ПРОЕКТИ
РОЗМІЩЕННЯ
ОБЛАДНАННЯ 

Котельні та системи опалення

Системи електропостачання, підстанції, щитові

Розміщення комплексного технологічного обладнання

Інженерні системи та мережі

Проектні роботи, робочий проект, експертиза проекта, дозвіл на початок робіт, сертифакат про готовніть Інсента

ВВЕДЕННЯ ОБ’ЄКТІВ 
В ЕКСПЛУАТАЦІЮ 
ПІД КЛЮЧ

ВВЕДЕННЯ ОБ’ЄКТІВ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ПІД КЛЮЧ 

Експертиза, дозвіл, сертифікат, державна реєстрація – закриваємо все!

Останні відгуки та рекомендації наших клієнтів (повний перелік можна переглянути тут):

НАШІ КЛІЄНТИ та РЕКОМЕНДАЦІЇ

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Телефонні консультації необмежені по часу та змісту. Телефонуйте, запитуйте по Вашій ситуації.

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наші консультації не обмежені по часу та по змісту. Телефонуйте, запитуйте по Вашій ситуації.

Проектна документація для будівництва ІНСЕНТА

Ілля ШЕСТАКОВ                                                                                                                  Андрій ТРАМБОВЕЦЬКИЙ
проектувальник INSENTA                                                                                                                директор INSENTA

ПРАЦЮЄМО НА ВСІХ ЕТАПАХ

Окрім, розробки проектно-кошторисної документації МИ ТАКОЖ:

 • забезпечимо швидке проходження експертизи;
 • отримаємо Містобудівні умови та обмеження;
 • надамо свої будівельні організації (СС1-СС3) під Ваш профіль;
 • отримаємо Дозвіл на початок будівельних робіт в ДІАМ;
 • отримаємо Сертифікат про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта.

В залежності від Ваших потреб з нами Ви можете закрити як частину, так і всі свої питання одним договором, отримати загальний бюджет та підтримувати контакт лише з однією організацією.

ОБ'ЄКТИ, НА ЯКИХ МИ СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЬ

Компанія INSENTA має значний досвід у проектуванні та введенні в експлуатацію об’єктів саме промислового та індустріального використання.

Починаючи від базових ангарів та складів і закінчуючи складними інженерними системами та спорудами по типу нафтопереробних установок, складів зберігання пального, АЗС тощо. Наші проектанти виконували такі складні задачі як реконструкція аеропортів, проектування заводів та складних інженерних систем для переробки нафтопродуктів.

Нашою вузькою спеціалізацією є проектування та введення в експлуатацію об’єктів, пов’язаних із переробкою, зберіганням та продажем пального. Наші проектанти мають унікальний міжнародний досвід у розробці проектно-кошторисної документації для складів зберігання пального, розташування дизельних генераторів, установок для переробки нафтопродуктів, АЗС.

ЯК ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ПРОЕКТУ

Вартість проекту на будівельні роботи або реконструкцію залежить від величезної кількості факторів, визначити її можна виключно після отримання нами певного обсягу інформацію від Вас: який це об’єкт, який клас відповідальності наслідків, нове будівництво, ремонт чи реконструкція і т.д.

Для того, щоб зорієнтувати Вас не тільки по вартості будівельного проекту, а й по інших етапах, строках та необхідних додаткових діях з Вашого боку – ми пропонуємо Безкоштовні консультації, які у нас не обмежені ні по часу, ні по обсягу.

Телефонуйте, ми Вам підкажемо, які технічні рішення Вам доцільно обрати, як виглядатиме весь процес на етапі проектування та за його межами, ну і, звичайно, зорієнтуємо по вартості. 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Телефонні консультації необмежені по часу та змісту. Телефонуйте, запитуйте по Вашій ситуації.

Проектування,-робочий-проект,-будівельний-проект-Інсента2

ПРОЕКТНІ
РОБОТИ

 • техніко-економічне
  обґрунтування
 • попередній (ескізний) проєкт
 • проєкт
 • робочий проєкт
 • робоча документація

техніко-економічне
обґрунтування

попередній (ескізний) проєкт

проєкт

робочий проєкт

робоча документація

Ілля ШЕСТАКОВ
інженер-проектувальник

Проектуємо в 

Проектувальник в autodesk revit

Проектуємо в 

Проектувальник в autodesk revit

Проектування промислових об’єктів, АЗС, складів зберігання пального, проектів розміщення обладнання, підстанцій та інженерних мереж.

INSENTA — це команда професіоналів та розгалужена мережа партнерів, яка спеціалізується на розробці проектної документації для промислових об’єктів, автозаправних станцій (АЗС), складів зберігання пального і т.д. Ми надаємо послуги з розробки проектної документації по всій Україні.

Проектування промислових об’єктів. Незалежно від масштабу вашого проекту — будівництво нового або реконструкція існуючого об’єкту — ми готові взятися за справу. Наші інженери розроблять оптимальні рішення, враховуючи всі технічні, економічні та екологічні аспекти. Від передпроекту до розробки робочого проекту, ми забезпечимо ваші об’єкти найкращими рішеннями.

Проектування АЗС. Автозаправні станції — це ключовий ланцюг в постачанні пального. Дуже активно займаючись ліцензуванням пального, ми також розробляємо для наших Клієнтів проекти АЗС, які відповідають найвищим стандартам безпеки, зручності та ефективності. Вартість наших послуг в цій сфері Вас приємно здивує.

Проектування складів зберігання пального. Ефективне зберігання пального — це запорука безперебійного функціонування вашого аграрного, логістичного чи іншого бізнесу. Наші інженери розробляють проекти складів, які відповідають всім нормативам та забезпечать надійне зберігання пального. Також не забувайте про ліцензії, детальніше про них тут.

Чому обирають INSENTA? 

Досвід та компетенція: Наша команда має успішний досвід у сфері проектування промислових об’єктів та АЗС. Ми знаємо, як зробити ваш проект ефективним та безпечним. 

Індивідуальний підхід: Ми розуміємо, що кожен об’єкт унікальний. Тому ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально, враховуючи його потреби та вимоги. 

Повний цикл робіт: Від проектування до введення в експлуатацію.

BIM-ПРОЕКТУВАННЯ

Що таке BIM-проектування?
І чому ми маємо таку опцію?

BIM-проектування – це повний комплекс послуг з проектування промислових і цивільних споруд з використанням сучасних BIM-технологій. За допомогою інформаційного моделювання можливо вирішити безліч завдань клієнта, а також прогнозувати кінцевий результат до початку будівництва.

Фактично BIM-проект дозволяє Вам отримати інтерактивну 3D-модель Вашого проекту, де кожен елемент пов’язаний з іншим (віртуальний конструктор).

Такий “інтерактивний проект” дозволяє робити неспівставно точні розрахунки на етапі будівництва, закуповуючи та оплачуючи виключно ту кількість матеріалів, яка дійсно потрібна. При використанні BIM-технологій, економія виключно на матеріалах може становити 20-30%. 

Іншим фактором BIM-проекту є можливість значно підвищити якість взаємодії різних елементів проекту, оскільки всі вони фактично враховують наявність один одного. Проектант, інженер чи будівельник може оцінити з різних кутів зору будь-який елемент об’єкту, скажімо, систему пожежогасіння чи вентиляцію, чітко встановити, де вона знаходиться та з чим пересікається. 

BIM-проект для великих і складних інженерних об’єктів значно полегшує як будівництво, так і подальшу експлуатацію, оскільки, на відміну від звичайного “плоского” проекту в декількох проекціях, BIM-проект в результаті дає повноцінну інтерактивну 3D-модель.

НАПИСАТИ ЗАПИТАННЯ НА ПОШТУ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Цей сайт та весь контент є власністю ТОВ “ІНСЕНТА”. На всі матеріали розповсюджується авторське право.  З технічних питань: c.volovik@gmail.com