INSENTA юридична компанія України, консультації безкоштовні, займаємось розблокуванням податкових накладних з ПДВ, отриманням ліцензій на пальне та проектуванням промислових об'єктів.

ПРО НАС

INSENTA (InSenta або ІнСента, Інсента) – всеукраїнська юридична компанія з офісом у м. Києві, яка спеціалізується на послугах для бізнесу. 

Поточний склад команди об’єднався у 2013 році, хоча спільна робота партнерів почалась, ще у 2008 році. Сучасну назву та склад учасників компанія отримала у 2018 році.

Найпопулярнішими послугами Інсента є ліцензування пального, розблокування податкових накладних, охорона праці, проектування, дозвільні документи, введення в експлуатацію об’єктів нерухомого майна, а також судовий супровід. Не дивлячись на те, що основними клієнтами компанії є суб’єкти підприємницької діяльності, тобто бізнес, Інсента також надає послуги і фізичним особам, такі як поділ майна, стягнення заборгованості і т.д. 

Інсента має свій YouTube-канал, на якому виходять інформаційні відео з актуальних для бізнесу питань: оподаткування, державні перевірки, штрафи, дозвільні документи і т.д. 

Також Інсента має декілька закритих Viber-спільнот за профільними напрямками, де регулярно публікує консультації, новини та аналітичні підбірки.

ЗМІСТ

1. Історія компанії

2. Засновники

3. Послуги компанії

4. Відомі клієнти

5. Youtube-канал INSENTA

6. Viber-спільноти

7. Посилання та джерела

Табличка INSENTA на фасаді офісу

Тип:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Профіль компанії:
Юридичні та супутні послуги для бізнесу

Адреса:
04071, м.Київ, вул. Оболонська, 37

Засновники:
Костянтин Воловик
Андрій Трамбовецький
Наталія Зозуля
Юлія Хомич

Річний дохід:

6,5 млн. грн.
(2023)

3,5 млн. грн
(2022)

5,5 млн. грн
(2021)

4,5 млн. грн
(2020)

Сплачено податків в бюджет України:
3,5 млн. грн
(за 6 років)

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Витоки

У 2008-му році, ще під час навчання на юридичному факультеті, Костянтин Воловик та Андрій Трамбовецький вперше об’єднали зусилля в сфері надання юридичних послуг. Не дивлячись на те, що така колаборація відбувалась в рамках іншого проекту під назвою “АвтоАдвокат”, вона стала основою того, що у майбутньому називатиметься Інсента.

Створення команди

У 2013 році було створено Київський Центр Права до розвитку якого був залучений Костянтин Воловик, головною задачею якого було створення потужної команди професіоналів. Першим до складу нової команди Костянтин запросив Андрія Трамбовецького, якого він знав ще із студентських часів та з яким мав спільний робочий досвід.

Андрій заради участі у спільному проекті відмовився від довгоочікуваного підвищення по лінії Державної міграційної служби, де будував кар’єру на той час. До команди він приєднався у першій половині 2014 року.

Костянтин Воловик, 2010 рік

Наступними до команди Київського Центру Права приєдналися Наталія Зозуля та Юлія Хомич. 

Згідно політики підбору кандидатів на посаду юриста, вони були змушені проходити складні, багатоетапні випробування, що включали і письмові завдання, і задачі на логіку, і групові та індивідуальні співбесіди. Серед сотень резюме було відібрано десятки претендентів, з яких тільки Наталія Зозуля та Юлія Хомич отримали пропозицію долучитися до команди

Для Наталії робота у Київському Центрі Права була першим по-справжньому «практичним» досвідом у сфері юриспруденції, а от Юлія навпаки відмовилась від керівної посади в Управлінні Пенсійного фонду, щоб спробувати себе у новій ролі.

Таким чином, з 2014 році всі майбутні співзасновники компанії Інсента стали працювати разом. Жоден з них не був бенефіціаром та не володів корпоративними правами у Київському Центрі Права, всі вони перебували у звичайних трудових відносинах із керівництвом компанії, незважаючи на те, що задачі та рівень залучення явно перевищували такі, що ставляться перед звичайними працівниками.

 

Криза Київського Центру Права

Наприкінці 2017-го року Київський Центр Права увійшов у стадію сталої кризи. Унаслідок відсутності концептуальної стратегії розвитку, низької диверсифікації

Київський Центр Права, 2015 рік

доходів компанії та кризи управління, сильно погіршились фінансові показники діяльності. Терміново вжиті заходи із перепрофілювання компанії на інші напрямки діяльності не дали очікуваного результату. Вже в січні-лютому 2018 року стало зрозуміло, що діяльність Київського Центру Права у поточному вигляді більше неможлива. За спільним рішенням із керівництвом компанії трудові відносини Київського Центру Права та Костянтина Воловика, Андрія Трамбовецького, Наталії Зозулі, Юлії Хомич були припинені.

Заснування INSENTA

Розуміючи цінність набутого досвіду та високу ефективність роботи створеної команди, колишні учасники вирішують не втрачати цей потенціал, а створити на його базі новий проект. Незважаючи на повну відсутність матеріальної бази та фінансову вразливість, вони роблять ставку на свої можливості, і, як покаже майбутнє, це було правильне рішення.

2 березня 2018 року реєструється Товариство з обмеженою відповід­альністю «ІНСЕНТА». Костянтин Воловик, Наталія Зозуля, Андрій Трамбовецький та Юлія Хомич стають власниками новоствореної компанії у рівних долях по 25% корпоративних прав у кожного.

Перший офіс INSENTA, 2018 рік

Вже 19 березня 2018 року Інсента орендує свій перший офіс біля метро Політехнічний Інститут у м. Києві. В травні наймає на роботу свого першого працівника на посаду юриста, а у вересні Інсента за фінансовими показниками в декілька разів випереджає Київський Центр Права у його найкращі звітні періоди попередніх років.

Офіс на Подолі

2019 рік був дуже успішним для компанії Інсента. Велика кількість документів, збільшення штату найманих працівників та позаштатних партнерів, зростаюча кількість зустрічей – все це підштовхнуло компанію до переїзду до більшого офісу.

Новою локацією компанії Інсента було обрано Поділ у самому серці Києва. Офіс за адресою вулиця Оболонська, 37 був значно більший за попередній, складався із декількох кабінетів та приміщень, мав окремий і незалежний вхід. На фронтальній стороні будинку розміщено вивіску компанії Інсента.

Новий офіс, а також його околиці активно використовується для виробництва відеоконтенту компанії Інсента. Окремі приміщення офісу мають професійне світлове та звукове обладнання для знімання відео, проведення стрімів та веб-конференцій.

Офіс INSENTA на Подолі

Нові напрямки

Протягом 2020-го року компанія Інсента активно розвивала напрямок ліцензування пального і все, що з ним пов’язано. Передумовою цьому стали значні зміни у податковому законодавстві 2019 року, які ввели обов’язок отримувати ліцензії на зберігання та продаж пального.

Окрім самих ліцензій, ця послуга дозволила компанії запропонувати своїм клієнтам абсолютно новий діапазон супутніх послуг пов’язаних із акцизним складом, паспортизацією резервуарів, проектуванням та будівництвом АЗС, оскарженням рішень Податкової служюби і т.д. 

Довгий час Інсента була абсолютним монополістом у сфері ліцензування пального, але й зараз залишається компанією із найбільшим досвідом у цій сфері. Учасники Інсенти регулярно запрошуються на конференції та інші заходи присвячені цьому питанню.

Успіх напрямку ліцензування пального дозволив компанії Інсента значно зміцнити свої позиції на ринку. Вже у другій половині 2020 року щомісячний оборот компанії вимірювався сотнями тисяч гривень. Працюючи із великими платниками ПДВ Інсента часто надавала своїм клієнтам послуги із розблокування податкових накладних. Довгий період часу ця послуга була складовою інших пакетних послуг та не позиціонувалась як окремий напрямок компанії. 

Дозвільні документи, 2019

Однак з огляду на збільшення відсотка клієнтів які звертаються виключно за розблокуванням, у 2021 році ця послуга була виділена в окремий напрямок роботи компанії.

По аналогії з ліцензуванням Інсента ділиться своїм досвідом, роз’яснює різні практичні аспекти блокування через свої відео на YouTube, у публікаціях в Facebook та в закритих профільних Viber-спільнотах.

Серед інших суттєвих напрямків, які якісно вплинули на фінансові показники компанії, можна виділити послуги пов’язані проектуванням об’єктів нерухомого майна, зокрема складних промислових об’єктів, отриманням дозвільних документів на будівництво, введенням об’єктів в експлуатацію. Інсента також активно займається земельними питаннями, що включають реєстрацію прав на земельні ділянки, виділення та поділ, отримання кадастрового номеру, зміну цільового призначення і т.д.

Ліцензія на оптову торгівлю пальним для клієнта

Підчас повномасштабного вторгнення

24 лютого 2022 року через військове вторгнення росії, учасники Інсента були вимушені залишити Київ для того, щоб евакуювати свої сім’ї в безпечні місця, прото жоден із учасників не залишив Україну.

Робочий процес не зупинився навіть 24.02, багато клієнтів зверталися за консультаціями, оскільки військовий стан серед іншого був і юридичним фактом, який прямо впливав на діючі договори та обов’язки. Інсента активно консультувала своїх клієнтів щодо форс-мажору та юридичних наслідків війни.

Після переміщення своїх рідних та дітей у безпечні місця, учасники Інсента продовжили роботу віддалено. Оскільки в останні дні лютого та перші числа березня ворожа активність у місті Києві та околицях була значною, також була цілком реальною ймовірність оточення столиці, всі важливі документи та оригінали були заздалегідь вивезені із головного офісу компанії на Подолі. Решта ж робочих документів та проектів компанія Інсента завжди зберігає у хмарному сховищі, тому без зайвих дій робочий процес було налагоджено без фізичної присутності у м. Києві.

Перше відео після поверення до роботи, 2022 рік

Учасники компанії у період лютого-березня активно займалися волонтерською діяльністю, допомагали із виїздом у безпечні регіони людям, які втікали від війни. Займались розселенням та пошуком житла для тих, хто не зміг знайти прихисток самостійно. Надавали інформацію та консультації для наших громадян, що виїхали закордон, зокрема, щодо особливостей місцевого європейського законодавства, порядку отримання допомоги, документів і т.д. 

Суди відновили роботу, 2022 рік

Як і більшість бізнесів в Україні, унаслідок початку активної фази війни із росією, компанія Інсента на декілька місяців повністю втратила можливість забезпечувати свою дохідність, через що її фінансові показники впали фактично до нульових значень. Компанія не мала змоги розрахуватися за поточними податковими зобов’язаннями та стояла на порозі сильної кризи.

Після того, як Силами Оборони України російська армія була вибита з Київської області і загроза оточення столиці минула, учасники Інсенти почали повертатися до Києва в головний офіс на Подолі.

Вже в перших числах квітня 2022 року компанія починає налагоджувати робочий процес в нових реаліях. Відбувається систематизація та переоцінка ключових напрямків діяльності, визначаються найбільш актуальні послуги в умовах воюючої країни.

Потужна паливна криза, що охопила всю країну стимулювала дрібних постачальників пального збільшувати імпорт палива. Така діяльність потребувала компетентного супроводження, яке Інсента, маючи значний досвід у питанні обігу пального, була готова надавати.

З метою збереження державних надходжень та недопущення ухилення від оподаткування у цей період також відбулись суттєві зміни у податковому законодавстві, що призвели до значного зростання блокування податкових накладних та внесення компаній до переліку ризикових. Знову ж таки, маючи великий досвід у цьому питанні, компанія Інсента активно почала працювати й у цьому напрямку.

Таким чином, декілька розвинутих напрямків Інсенти виявились надзвичайно актуальними у перші місяці після початку повномасштабної війни, що дало змогу компанії швидко відновити втрачений потенціал.

Весна, 2022 рік

У 2023 році компанія Інсента продовжує надавати своїм клієнтам юридичні та супутні послуги в різних сферах та профілях. Ключовим профілем для розвитку на 2023 рік є проектування та будівництво. 

ЗАСНОВНИКИ INSENTA

Костянтин Сергійович Воловик – адвокат, співзасновник юридичної компанії Інсента.

Народився Костянтин у 1988 році, дитинство та шкільні роки пройшли у місті Умань, Черкаської області.

Після закінчення школи у 2006 році поїхав навчатися до Києва.

Здобув ступінь Магістра Права у Національній академії внутрішніх справ (цивільне відділення). Під час навчання на останніх курсах був старостою групи. 

З кінця другого курсу почав працювати за фахом на посаді помічника адвоката в юридичній компанії «АвтоАдвокат», яка працювала в сфері безпеки дорожнього руху.

Окрім юридичної практики, взяв на себе значні обов’язки із залучення клієнтів.

Костянтин Сергійович Воловик

Народився

28 вересня 1988 року

Юридична практика

з 2008 року

Костянтин Сергійович Воловик

Народився:
28 вересня 1988 року

Юридична практика:
з 2008 року

Костянтин Сергійович Воловик – адвокат, співзасновник юридичної компанії Інсента.

Народився Костянтин у 1988 році, дитинство та шкільні роки пройшли у місті Умань, Черкаської області.

Після закінчення школи у 2006 році поїхав навчатися до Києва.

Здобув ступінь Магістра Права у Національній академії внутрішніх справ (цивільне відділення). Під час навчання на останніх курсах був старостою групи. 

З кінця другого курсу почав працювати за фахом на посаді помічника адвоката в юридичній компанії «АвтоАдвокат», яка працювала в сфері безпеки дорожнього руху.

Окрім юридичної практики, взяв на себе значні обов’язки із залучення клієнтів.

Костянтин Сергійович Воловик

Народився

28 вересня 1988 року

Юридична практика

з 2008 року

На третьому курсі вже самостійно брав участь у судових засіданнях, представляючи інтереси Клієнтів в суді (цивільне процесуальне законодавство того часу дозволяло представництво в суді без посвідчення адвоката). Ще до отримання диплому про вищу освіту вже мав десятки виграних судових справ та сотні клієнтів за плечима.

На початку кар'єри, 2008 рік

Під час навчання був членом Ліги студентів Асоціації правників України, відвідував профільні заходи організації. Також регулярно відвідував Київський дискусійний “Клуб дилетантів”, де слухав та брав участь в обговоренні філософських, соціальних та релігійних концепцій тодішніх доповідачів.

В 2009 році Костянтин став співзасновником Всеукраїнської громадської організації «Асоціація захисту прав автомобілістів». Займався розвитком регіональних осередків, підбором та залученням нових членів, а також забезпечував надання юридичних послуг автомобілістам від імені Асоціації.

З 2010 року започаткував окрему юридичну практику, яку самостійно вів аж до створенні Інсенти. Надавав юридичні послуги здебільшого фізичним особам. Спільно з колегами винаймав офіс в центрі Києва на Хрещатику в приміщені «Столичної колегії адвокатів».

Костянтин був частим гостем телевізійних ефірів у якості профільного спеціаліста. Він давав фахові коментарі з правової точки зору по тих чи інших подіях, брав участь в прямих ефірах. Також він неодноразово публікувався у різних друкованих виданнях.

В 2011 році Костянтин почав працював на посаді Головного юриста в ТОВ «ЛФ ГРУП», де спеціалізувався на банківських та боргових зобов’язаннях, працював з юридичними особами та бізнес-клієнтами. На цій посаді здобуває значний досвід в господарському судочинстві.

Протягом 2012 – 2013 років працював журналістом та юридичним радником на загальноукраїнському профільному телеканалі «Право ТВ», що входив до групи компаній «Судово-юридичної Газети».

З кінця 2013 року Костянтин був залучений до створення Київського Центру Права. Безпосередньо відповідав за формування та роботу команди юристів, проводив відбір та навчання молодих спеціалістів. 

Окрім юридичної практики, в Центрі Права Костянтин займався розвитком ключових напрямків компанії, роботою з персоналом та рекламою.

Інтерв'ю, 2010 рік
Офіс Київського Центру Права, 2015 рік
В засобах масової інформації
У якості експерта на телебаченні

В 2018 році унаслідок сталої кризи Київського Центру Права, разом з основним складом юристів звільнився з займаної посади та став співзасновником Юридичної компанії «ІНСЕНТА».

Має статус адвоката.

Окрім юридичного та організаційного досвіду, Костянтин має навички в розробці веб-сайтів, графічному дизайні у векторних та растрових редакторах, базові основи програмування та верстки, має успішний багаторічний досвід роботи з системами онлайн-маркетингу. 

Костянтин багато років займається продакшном відео, володіє практикою роботи в монтажних програмах професійного рівня.

Одружений. Виховує сина Германа. 

У якості експерта на телебаченні

В 2018 році унаслідок сталої кризи Київського Центру Права, разом з основним складом юристів звільнився з займаної посади та став співзасновником Юридичної компанії «ІНСЕНТА».

Має статус адвоката.

Окрім юридичного та організаційного досвіду, Костянтин має навички в розробці веб-сайтів, графічному дизайні у векторних та растрових редакторах, базові основи програмування та верстки, має успішний багаторічний досвід роботи з системами онлайн-маркетингу. 

Костянтин багато років займається продакшном відео, володіє практикою роботи в монтажних програмах професійного рівня.

Одружений. Виховує сина Германа. 

Андрій Трамбовецький – юрист, спізасновник та директор Інсента. 

Андрій народився у 1989 році в місті Маріуполь, Донецької області. Там же у 2006 році закінчив школу. 

Приїхавши до столиці Андрій вступив на денну форму навчання у Київську академію водного транспорту ім. Гетьмана Петра Конашевича Сагайдачного, що розташована на Подолі (наразі входить до структури Національного Транспортного Університету України).

Під час навчання у виші проходив практику в суді, де брав участь в підготовці судових справ до
розгляду, писав процесуальні документи та вивчав внутрішню структуру суду.

Починаючи з 2010 року працював на різних посадах в декількох юридичних компаніях. 
Зокрема, був помічником адвоката, займався цивільними справами та наданням юридичних консультацій населенню.

Андрій Валерійович Трамбовецький

Народився

22 квітня 1989 року

Юридична практика

з 2010 року

Соцмережі:

Facebook   Instagram   Twitter

Андрій Валерійович Трамбовецький

Народився:
22 квітня 1989 року

Юридична практика:
з 2010 року

Соцмережі:
Facebook
Instagram
Twitter

Андрій Трамбовецький – юрист, спізасновник та директор Інсента. 

Андрій народився у 1989 році в місті Маріуполь, Донецької області. Там же у 2006 році закінчив школу. 

Приїхавши до столиці Андрій вступив на денну форму навчання у Київську академію водного транспорту ім. Гетьмана Петра Конашевича Сагайдачного, що розташована на Подолі (наразі входить до структури Національного Транспортного Університету України).

Під час навчання у виші проходив практику в суді, де брав участь в підготовці судових справ до
розгляду, писав процесуальні документи та вивчав внутрішню структуру суду.

Починаючи з 2010 року працював на різних посадах в декількох юридичних компаніях. 
Зокрема, був помічником адвоката, займався цивільними справами та наданням юридичних консультацій населенню.

Андрій Валерійович Трамбовецький

Народився

22 квітня 1989 року

Юридична практика

з 2010 року

Соцмережі:

Facebook   Instagram   Twitter

Працював в сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Займався статутними документами юридичних осіб.

Працював в сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Займався статутними документами юридичних осіб.

З 2012 року працював на посаді Провідного спеціаліста у Державній Міграційній службі України, де окрім організаційних обов’язків та діловодства надавав консультації іноземцям щодо особливостей отримання прав на законне перебування в Україні, оформлення громадянства і т.д.

Унаслідок плідної праці в територіальному відділені наприкінці 2013 року отримав пропозицію підвищення та переводу на керівну посаду до 

Участь в конференції

Головного департаменту Державно міграційної служби України, однак від підвищення відмовився на користь Київського Центру Права, до якого долучився у якості юриста в кінці 2013 року.

Поза робочим часом

В Київському Центрі Права очолив напрямок виконання судових рішень, забезпечивши швидку та якісну роботу по реалізації виконавчих документів. Також приймав участь у судових засіданнях, підготовці процесуальних документів та роботі з клієнтами.

У 2018 році разом з колегами був вимушений звільнитися з Київського Центру Права через кризу в компанії. У той же рік став співзасновником Юридичної компанії «ІНСЕНТА» та був обраний спільним рішенням нового колективу директором компанії.

Андрій, як правило, є першим контактом Інсенти для нових клієнтів, оскільки саме його номер вказаний у більшості інформаційних та рекламних матеріалів. 

Також він є ключовим спікером у відео які компанія Інсента знімає на Youtube. Веде вебінари та стріми Інсенти, а також часто виступає запрошеним гостем на заходах інших компаній. 

Окрім безпосередніх консультацій, Андрій також займається організаційними функціями компанії, працює з рахунком компанії, єдиний серед учасників має право підпису в банку, узгоджує умови та укладає з клієнтами договори, додаткові угоди, реагує на претензії та конфліктні ситуації, що виникають під час роботи та виконує інші менеджерські функції, без яких діяльність компанії буде неможлива.

В особистому житті Андрій активно займається спортом, грає в клубний футбол, вчиться грати на гітарі, читає комікси Marvel та грає на Playstation.

Одружений.

Підготовка до запису відео

Наталія Зозуля – юрист, спізасновник Інсента. 

Народилася в 1995 році в місті Умані, Черкаської області. Мати Наталії є поважним педагогом, а батько відомим інженером-землевпорядником. Має молодшу сестру.

В 2012 році закінчила з відзнакою гімназію та поїхала навчатися до Києва.

Поступила на бюджет до Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, де у 2018 році отримала ступінь Магістра права з відзнакою (спеціалізація “цивільне судочинство”). 

Під час навчання в університеті Наталія брала активну участь в студентському самоврядуванні, входила до Організаційного відділу Студентського парламенту КНУ ім. Т. Шевченка.

Проходила стажування у Державній службі з питань захисту інформації.

Першим фаховим місцем роботи Наталії став Київський Центр Права, куди вона у 2014 році була прийнята після декількох раундів складного відбору серед десятків претендентів.

Зозуля Наталія Олегівна

Народився

07 серпня 1995 року

Юридична практика

з 2014 року

Соцмережі:

     Facebook   Instagram 

Зозуля Наталія Олегівна

Народилась:
07 серпня 1995 року

Юридична практика:
з 2014 року

Соцмережі:
Facebook
Instagram 

Наталія Зозуля – юрист, спізасновник Інсента. 

Народилася в 1995 році в місті Умані, Черкаської області. Мати Наталії є поважним педагогом, а батько відомим інженером-землевпорядником. Має молодшу сестру.

В 2012 році закінчила з відзнакою гімназію та поїхала навчатися до Києва.

Поступила на бюджет до Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, де у 2018 році отримала ступінь Магістра права з відзнакою (спеціалізація “цивільне судочинство”). 

Під час навчання в університеті Наталія брала активну участь в студентському самоврядуванні, входила до Організаційного відділу Студентського парламенту КНУ ім. Т. Шевченка.

Проходила стажування у Державній службі з питань захисту інформації.

Першим фаховим місцем роботи Наталії став Київський Центр Права, куди вона у 2014 році була прийнята після декількох раундів складного відбору серед десятків претендентів.

Зозуля Наталія Олегівна

Народився

07 серпня 1995 року

Юридична практика

з 2014 року

Соцмережі:

     Facebook   Instagram 

В компанії вона займалася веденням судових справ, підготовкою складних процесуальних документів та консультаціями клієнтів.

Червоний диплом КНУ ім. Шевченка

Наталія відповідала за напрямок корпоративних прав та здобула значний практичний досвід у цій сфері. Вона спеціалізувалася на підготовці складних реорганізаційних процедур, створенні статутних органів, діяльності ревізійних комісій та проведенню загальних зборів учасників підприємств.

У період з 2017 по 2019 рік Наталія була позаштатним редактором Інформаційного агентства «Українське право», де серед іншого готувала складні аналітичні матеріали на актуальні правові питання.

В 2019 – 2021 роках Наталія працювала на посаді виконавчого директора Громадської організації «Асоціація розвитку суддівського самоврядування». Її задачами на цій посаді була безперервна комунікація з членами асоціації, тобто з суддями, вирішення організаційних питань, юридичний супровід діяльності громадської організації, підготовка тендерів, участь організації в грантових програмах та складання звітних документів по їх завершенню.

Після звільнення з Київського Центру Права у 2018 році Наталія разом з колишніми колегами стала співзасновницею Юридичної компанії «ІНСЕНТА». В новій компанії, серед іншого, вона здійснює підготовку процесуальних документів в судових справах клієнтів Інсенти, займається розв’язанням складних аналітичних питань, що потребують здійснення комплексного аналізу діяльності клієнта. Наталія працює в напрямах супроводу податкових спорів, захисті Клієнтів від перевірок, вирішенні земельних питань.

Окрім безпосереднього надання юридичних послуг клієнтам Інсенти, Наталія також особисто керує профільними Viber-спільнотами, які в загальній кількості налічують декілька тисяч користувачів. 

Учасник конференції Верховного Суду
Наукова діяльність

Там вона надає розгорнуті відповіді на запитання, що виникають у користувачів, консультує, ділиться зразками документів і т.д.

Наталія веде брендову Facebook-сторінку Інсенти, де пише та публікує статті на проблемні питання, що стосуються бізнесу. Робить красиву та корисну інфографіку, щоб спростити сприйняття складних масивів інформації.

Наталія також пише тексти та проводить підготовчу роботу для майже всіх відео Інсенти.

Особисті захоплення: біг, подорожі, творчість, пазли.

Одружена. 

Юлія Хомич – адвокат, спізасновник Інсента. 

Юлія народилася у 1984 році в місті Херсон. Дитинство та шкільні роки пройшли на Рівненщині в місті Дубровиця.

Після закінчення школи з відзнакою Юлія вступає до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у місті Харкові. У 2006 році отримує диплом фахівця в галузі права з відзнакою.

Юлія будує успішну кар’єру в Управлінні Пенсійного фонду Дубровицького району, де згодом отримує посаду Завідувача юридичного сектора.

Займається адміністративними та розпорядчими функціями, забезпечує роботу юристів та відповідає за судовий напрямок.

Під час роботи в Пенсійному фонді Юлія має насичену судову практику в різних судах України.

Хомич Юлія Вікторівна

Народився

20 січня 1984 року

Юридична практика

з 2006 року

Хомич Юлія Вікторівна

Народилась:
20 січня 1984 року

Юридична практика:
з 2006 року

Юлія Хомич – адвокат, спізасновник Інсента. 

Юлія народилася у 1984 році в місті Херсон. Дитинство та шкільні роки пройшли на Рівненщині в місті Дубровиця.

Після закінчення школи з відзнакою Юлія вступає до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у місті Харкові. У 2006 році отримує диплом фахівця в галузі права з відзнакою.

Юлія будує успішну кар’єру в Управлінні Пенсійного фонду Дубровицького району, де згодом отримує посаду Завідувача юридичного сектора.

Займається адміністративними та розпорядчими функціями, забезпечує роботу юристів та відповідає за судовий напрямок.

Під час роботи в Пенсійному фонді Юлія має насичену судову практику в різних судах України.

Хомич Юлія Вікторівна

Народився

20 січня 1984 року

Юридична практика

з 2006 року

Судова практика з 2006

Паралельно з роботою займається науковою та публіцистичною діяльністю, друкується в місцевих та загальнонаціональних ЗМІ. Виступає запрошеним експертом з правових питань та коментує практику застосування законодавства.

У 2008-2012 роках Юлія професійно виступала в складі жіночої команди з волейболу, неодноразово брала участь змаганнях та займала призові місці. 

В 2015 році Юлія переїжджає до Києва та бере участь у відбірковому конкурсі на посаду юриста Київського  Центру Права. Після декількох місяців відбору, вона отримує пропозицію та приєднується до команди, в якій на той момент вже були Андрій Трамбовецький, Наталія Зозуля та Костянтин Воловик. Ключовим напрямком для Юлії стає судова практика, вона отримує сотні позитивних рішень та представляє десятки клієнтів одночасно.

В 2018 році, разом з колегами, вона звільняється з Київського Центру Права та засновує ТОВ «ІНСЕНТА», в якому отримує 25-ти відсоткову частку корпоративних прав. В цьому ж році складає кваліфікаційний іспит та отримує Свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю.

Уже у власній компанії Юлія продовжує активно займатися судовим захистом клієнтів Інсенти.

Збільшується кількість засідань, значно розширюється територіальна юрисдикція, тепер Юлія має суди по всій Україні і дуже часто подорожує від суду в одному місті одразу до іншого. 

У вільний від роботи час захоплюється спортом, відвідує курси акторської майстерності та подорожує. 

Одружена.

Свідоцтво адвоката

ПОПУЛЯРНІ ПОСЛУГИ

·         Ліцензування пального

·         Розблокування податкових накладних

·         Дозволи на роботи та обладнання підвищеної небезпеки

·         Охорона праці та промислова безпека

·         Підготовка та супроводження перевірок податкової

·         Проектні роботи, авторський та технічний нагляд

·         Дозвільні документи на будівельні роботи

·         Введення об’єктів нерухомості в експлуатацію

·         Оформлення прав на земельні ділянки

·         Господарські спори юридичних осіб

·         Судовий супровід

·         та інші послуги. 

Складні дозволи та ліцензії "на потоці"

ВІДОМІ КЛІЄНТИ

·         Сільпо

·         Нова Пошта

·         Novus

·         Мастер Фіш

·         Norven

·         Транслогістик

·         Державна продовольчо-зернова корпорація

·         Альтком-Бетон

·         Cement.UA

·         Льотна школа «Кондор»

·         Шенон Ейр Україна

Деякі з клієнтів INSENTA

YOUTUBE КАНАЛ INSENTA

Запис відео на канал INSENTA

Інсента з самого початку свого існування активно створює відеоконтент на теми, які актуальні для їх клієнтів. Станом на 2023 рік на каналі Інсенти вже десятки відео, тисячі підписників та сотні тисяч годин переглядів.

Як правило, відео присвячені висвітленню розповсюджених труднощів, з якими стикаються компанії. Конкретні теми для відео обираються виходячи із реальної юридичної практики Інсенти та досвіду спілкування з Клієнтами.

Для більшості відео інформацію та текст готує Наталія Зозуля. За продакшн, процес зйомки та монтаж, відповідає Костянтин Воловик. Головним спікером на каналі є Андрій Трамбовецький.

Періодично на каналі Інсента також проводяться стріми. Такий формат дає можливість більш прямого та оперативного контакту з аудиторією, проте перевагу компанія все ж віддає зрежисованим відео, оскільки в них можна донести інформацію більш структуровано.

В своїх відео Інсента активно використовує графіку та анімацію, музичний супровід, динамічні вставки та багато інших засобів, притаманних розважальним відеоформатам, що дозволяє зробити навіть дуже навантажені складною інформацією відео більш легкими для сприйняття.

Різноманіття форматів та контенту

У якості основного місця для зйомок відео використовується офіс на Подолі, який має все необхідне світлове та звукозаписуюче обладнання, у тому числі хромакей.

VIBER-СПІЛЬНОТИ

Основні чотири спільноти

З 2020 року Інсента створила та модерує декілька закритих Viber-груп, які присвячені різним тематикам. Чисельність спільнот становить декілька тисяч осіб.

Групи є закритими, з метою обмеження спам розсилок, проте потрапити до них може будь-який бажаючий, просто подавши заявку адміністратору на відповідній сторінці. Спільноти відкриті для спілкування, кожен може поставити своє запитання та отримати відповідь від учасників групи або від модератора Наталії Зозулі. В окремих випадках можливість писати в групу може бути обмежена. За попереднім погодженням із адміністратором учасники можуть розмістити оголошення комерційного чи рекламного характеру, що прямо чи опосередковано стосуються тематики групи.

Більша частина підписників груп це клієнти Інсента, проте також багато людей долучаєтеся до цих спільнот просто по рекомендації колег чи знайомих. 

ЗОВНІШНІ ДЖЕРЕЛА

1.       Офіційний Youtube канал

2.       Facebook-сторінка ІНСЕНТА

3.       Instagram-профіль ІНСЕНТА

4.       https://www.work.ua/jobs/by-company/1387948/

5.       https://opendatabot.ua/c/41975093

6.       https://kontrakty.ua/article/172772

7.       https://uteka.ua/ua/author/andrii-trambovetskyi

8.       https://balance.ua/news/post/agrointensiv-2021ьвів

9.    https://exo.in.ua/porada/2086 – стаття про ліцензування

НАВЕРХ

Цей сайт та весь контент є власністю ТОВ “ІНСЕНТА”. На всі матеріали розповсюджується авторське право.  З технічних питань: c.volovik@gmail.com