Консалтингово-юридична компанія "ІнСента" (ТОВ "ІНСЕНТА") - організація орієнтована на роботу з бізнес-клієнтами. Має регулярний штат власних висококваліфікованих спеціалістів та широку партнерську мережу, що дозволяє забезпечувати вирішення великої кількості задач.

 

Основними видами послуг є юридичні. Окрім надання класичного пакету послуг, InSenta пропонує своїм клієнтам комплексний менеджмент проблемних питань.


Юристи та адвокати компанії мають фахову міжнародну освіту, необхідну для ефективної роботи. Фахівці регулярно беруть участь в програмах підвищення кваліфікації, профільних тренінгах та семінарах, що забезпечує високий рівень професіоналізму та унікальну для українського ринку якість послуг. Керівний склад компанії має ефективний досвід управління та розвитку бізнесу.

 

Серед головних індустріальних стандартів компанії: абсолютний пріоритет інтересів клієнта, повна конфіденційність взаємовідносин, чітке визначення поточних задач та кінцевих цілей.

 InSenta 

InSenta

gallery/fawicon

Логотип компанії

Інформація про компанію

02.03.2018 року

Дата
реєстрація

Товариство з обмеженною відповідальністю

Форма

41975093

ЄДРПОУ

м. Київ,
вул. Лук'янівська, 11

Юридична
адреса

04071, м. Київ, вул. Оболонська, 37, оф. 26

Фактична
(поштова)
адреса

з 2008 року

На ринку

більше 10

Працівників

Сайт

Сторінка Facebook

Історія створення

З 2008-го року керівний склад компанії починає формувати первинні бізнес-зв’язки та створювати робочі групи під окремі проекти. Основними напрямками діяльності стають послуги в сфері управління бізнес-активами та антикризовий менеджмент в умовах глобальної економічної кризи.

 

На початку 2010-го року компанія продовжує ефективно існувати в форматі міжгалузевої інституції. Керуючі партнери в своїй більшості є постійними учасниками інших бізнес проектів, зокрема, юридичних та аудиторських компаній, банків та фінансових установ.

 

2013 рік стає переломним в історії компанії оскільки партнери починають активно працювати в рамках проекту на виключній основі. Саме в цей період формується основний склад компанії, в якому вона й існує до сьогоднішнього дня. Під проект створюється окрема юридична особа, запускається центральний офіс, починається активна кампанія із залучення клієнтів. В цей період компанія максимально ефективно напрацьовує робочі механізми та створює свої унікальні продукти на ринку послуг для бізнесу.

 

Наприкінці 2017-го року починається процес глобального ребрендингу обумовлений відокремленням напрямків, пов’язаних із бізнес-послугами. Активний процес відокремлення та ребрендингу тривав до лютого 2018-го року, і вже з 02 березня 2018 року з'являється Компанія під новою назвою InSenta.

 

 

 

«InSenta» - це унікальне слово створене спеціально для неймінгу компанії. Маркетингові дослідження проводились із залученням професійних брендмейкерів та маркетологів.

 

Назва немає усталеного змісту, що дає можливість наповнювати її новим значенням згідно із потребами компанії. Ідея обрання вільної від асоціацій назви полягає у формуванні якісно нової брендової категорії та свідоме формування її якісних ознак, насамперед, через промо-матеріали (сайти, буклети, соціальні мережи, тощо) та через розповсюдження відгуків клієнтів, що скористалися послугами в рамках нової компанії та оновленого бренду.

 

«InSenta», як правило, використовується із словосполученням «юридично-консалтингова компанія», що більш детально розкриває її суть для тих, хто вперше сприймає її на слух або в друкованому вигляді у відриві від іншої інформації.

 


 

Компанія має унітарну форму. Її керівний склад прямо задіяний у вирішенні поточних питань та наданні послуг. Вирішення ключових питань компанії відбувається колективно на Загальних зборах, участь у яких приймають усі партнери компанії.

 

Структура Компанії «ІнСента» репрезентована регулярним штатом, що діє на постійній основі та перебуває в трудових відносинах із компанією. Окрім того, послуги Компанії надаються із залученням численних партнерів з різних сфер бізнесу. Незважаючи на залучення третіх осіб, Компанія завжди бере на себе усю відповідальність, пов’язану із наданням таких послуг. Формат роботи компанії не передбачає контакт клієнтів напряму з партнерами, усі посередницькі та організаційні задачі Компанія «ІнСента» виконує самостійно.

 

Виконавчим органом Компанії є Директор. Правом підпису та фінансового контролю також наділені й Засновники компанії.

 


 

Основним напрямком послуг Компанії «ІнСента» є юридичний супровід та консультування, однак, з огляду на комплексний підхід до вирішення проблемних питань клієнта, Компанія надає значний спектр супутніх послуг.

 

Серед ключових напрямків роботи Компанії можна виділити будівництво, інвестування, земельні питання, супроводження перевірок, оформлення реєстраційних та дозвільних документів і т.д.

 

Базовими юридичними послугами є типові для українського ринку судові спори, договірні відносин, медіація, оскарження рішень державних органів і т.д.

Зміст

1. Історія створення

2. Філософія назви

3. Структура компанії

4. Ключові послуги

Філософія назви

Структура компанії

Ключові послуги