INSENTA юридична компанія України, консультації безкоштовні, займаємось розблокуванням податкових накладних з ПДВ, отриманням ліцензій на пальне та проектуванням промислових об'єктів.
Отримання статусу критичного підприємства

ДОПОМОГА
В ОТРИМАННІ
СТАТУСУ
КРИТИЧНОГО
ПІДПРИЄМСТВА

Вітаємо, Компанія INSENTA має можливість забезпечити отримання Вашим підприємством статусу «критичного» з відповідним правом бронювання працівників на період дії воєнного стану.

Важливо! Для отримання статусу критичного Ваше підприємство має, хоча б частково, відповідати двом або трьом  визначеним Критеріям. Особливо Важливими є 1-й та 2-й пункти з цього переліку, з пунктом 3 ми Вам допоможемо:

1) Відсутність у Вас заборгованості зі сплати ЄСВ

2) Розмір середньої заробітної плати на підприємстві за останні 3 місяці становить не менше розміру середньої заробітної плати у регіоні за IV квартал 2021 р. (відповідно до даних Держстату по Вашому регіону, або Управління статистики)

3) Ваше Підприємство за останні два роки надавало послуги, що мають важливе значення для галузі національної економіки чи задоволення потреб територіальної громади (поставки або виконання робіт для лікарень, шкіл, будівництво чи ремонт житлової нерухомості, виконання тендерних договорів, договори з КП/ДП, з військовим сектором тощо). Критерії для кожної з галузей і сфер розроблені окремо

4) Загальна сума сплачених Вами податків за звітний податковий рік перевищує еквівалент 1,5 млн. євро (65 млн. грн.)

5) Сума Ваших надходжень в іноземній валюті за звітний податковий рік перевищує еквівалент 32 млн. євро (1,4 млрд. грн.)

6) Ваше Підприємство відноситься до паливно-енергетичного комплексу (електроенергетика, вугледобування, постачання та імпорт палива, продаж пального, ГСМ, нафтопереробка, тощо)

7) Підприємство є резидентом Дія Сіті (за наявності підстав можна розглянути набуття статусу резидента Вашим підприємством)

Як стисло виглядає процедура отримання статусу критичного підприємства?
Перший етап – це правильна підготовка документів, подання запитів та отримання відповідей від ДПС і т.д. Наступним важливим етапом є отримання рішення від місцевої адміністрації або профільного міністерства про визнання Вас критичним, для цього формується і подається певний пакет документів, що дозволяє адміністрації прийняти таке рішення. Після цього готується і подається заява з додатками до Мінекономіки, яке приймає остаточне рішення.

У чому полягає наша допомога:
Адвокати компанії INSENTA забезпечують повний супровід отримання Вами статусу критичного підприємства. Ми аналізуємо Вашу діяльність, визначаємо, які договори, акти, слід показати, формуємо такий пакет документів, який дасть Вам змогу отримати позитивне рішення в місцевій адміністрації або профільному міністерстві, і, як наслідок, в Мінекономіки. Наші адвокати супроводжують Ваше звернення до місцевої адміністрації на всьому шляху його розгляду.

Чи даємо ми гарантію?
З об’єктивних причин ми не можемо гарантувати, що Ви отримаєте статус критичного підприємства, проте, враховуючи наш досвід та позитивну практику, з нами Ви отримаєте максимальний шанс на отримання такого рішення. Результат залежить напряму від того, наскільки у Вас достатні підстави, з іншого боку ми допомагаємо Вам сформувати всі документи так, щоб їх достатність була очевидно. Плюс, ми супроводжуємо подані Вами документи як в місцевій адміністрації, так і в Мінекономіки.

Яка вартість нашої послуги?
Визначити вартість наперед неможливо. Орієнтовний розмір всіх витрат «під ключ», як правило, складає від 50 000 до 100 000 грн. Сума послуги залежить від підстав, які у Вас наявні або відсутні, а також від регіону, в якому Ви знаходитесь та об’єму робіт. Дзвоніть, отримайте первинну консультацію, це не буде Вам коштувати нічого, дізнайтесь, які у Вас перспективи, і ми зможемо зорієнтувати Вас по фінальній вартості.

Чи допомагаємо ми з бронюванням працівників після отримання статусу «критичного»?
Так, допомагаємо. Можливі як консультативна допомога, так і фізичний супровід кожного окремого працівника до ТЦК з нашим адвокатом.

Ми працюємо виключно по Договору, оплата по безготівці. 

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Телефонні консультації необмежені по часу та змісту. 

Телефонуйте, запитуйте по Вашій ситуації.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

НАПИСАТИ ЗАПИТАННЯ НА ПОШТУ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Цей сайт та весь контент є власністю ТОВ “ІНСЕНТА”. На всі матеріали розповсюджується авторське право.  З технічних питань: c.volovik@gmail.com