МІГРАЦІЙНІ ПОСЛУГИ 

 • отримання дозволів на працевлаштування в Україні;

 • отримання дозволів на імміграцію;

 • отримання посвідки на тимчасове (постійне) проживання;

 • продовження терміну перебування на території України

 • набуття громадянства України;

 • отримання ідентифікаційного номера;

 • реєстрації місця проживання в Україні.

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ:
+38 (067) 319-94-51

Вимоги до заявника при зверненні про отримання постійної та тимчасової посвідки значно відрізняються, однак нижче пропонується орієнтовний узагальнений перелік вимог, яким повинен відповідати іноземець, щоб отримати посвідку, а саме:

 1. Іноземець повинен перебувати в Україні на законних підставах (які в'їхали в Україну в установленому законодавством порядку та постійно або тимчасово проживають на її території, або тимчасово перебувають в Україні);
   
 2. Іноземець повинен мати відповідні підстави для отримання посвідки на проживання в Україні, визначені законодавством;
   
 3. Іноземець не повинен мати непогашеної судимості на території України;
   
 4. Строк дії закордонного паспорту іноземця повинен становити більше шести місяців від дати подачі документів;

 

Для квотових категорій також потрібно підтвердити:

 1. Відсутність судимості в країні громадянства нерезидента;
   
 2. Відсутність інфекційних та наркологічних захворювань.

 

Якщо іноземець відповідає всім вищеперерахованим пунктам,
то у нього є право претендувати на отримання посвідки на проживання в Україні!

 

 

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ

 

 1. Проставлення апостиля

 

Апостиль - це штамп, який наноситься на документ відповідним міністерством, щоб підтвердити його законність, а також справжність підпису особи, що його поставила, автентичність печатки та штампу і надати йому юридичну силу для подальшого використання за кордоном.

 

Апостиль проставляється тільки на документах, виданих органами держави, яка підписала Гаазьку Конвенцію. Серед таких країн, зокрема, є: Австралія, Албанія, Андорра, Аргентина, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Великобританія, Венесуела, Вірменія, Греція, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Кіпр, Китай (тільки Гонконг і Макао), Латвія,  Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Македонія, Мальта, Мексика, Монако, Німеччина, Нова Зеландія, Норвегія, Панама, ПАР, Сейшели, Словаччина, Словенія, США, Туреччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Швеція, Японія та інші.

 

Країни, які не підписали Гаазьку Конвенцію, визнають лише документи, які пройшли консульську легалізацію.

 

 1. Консульська легалізація

 

Консульська легалізація офіційних документів – це процедура підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів або засвідчення справжності підписів посадових осіб, уповноважених засвідчувати підписи на документах, а також дійсності відбитків штампів, печаток, якими скріплено документ, з метою використання його за кордоном.

 

Консульська легалізація здійснюється уповноваженим працівником Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України, Представництв Міністерства закордонних справ на території України або консульською посадовою особою закордонної дипломатичної установи України.

 

 1. Нострифікація документів про освіту

 

Для вступу в силу іноземного документа про освіту на території України необхідно провести процедуру його нострифікації.

 

Нострифікація - це процедура встановлення відповідності академічних і професійних прав, а також освітнього рівня кваліфікації іноземних документів про освіту державним стандартам освіти України.

 

Органом, який займається визнанням іноземного документа про освіту на території України, є Міністерство освіти і науки України.

 

ПРЯМИЙ НОМЕР ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ:

+38 (067) 319-94-51

gallery/insenta
gallery/insenta

Згідно із Законом України «Про правовий статус іноземців і осіб без громадянства» іноземці можуть у встановленому порядку іммігрувати в Україну з метою постійного проживання, працевлаштування або тимчасового перебування на її території.

ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ та осіб без громадянства