БУХГАЛТЕРСЬКА 

 ПІДТРИМКА 

Бухгалтерська перевірка

Проведення внутрішнього аудиту одного чи групи Ваших підприємств. Виявлення та виправлення порушень у звітності, формуванні балансу, ПДВ, обліку основних засобів, тощо. Мінімізація ризиків на випадок перевірки Податковою.

 

Юридичний аудит

Аналіз договорів та додатків, первинної документації, статутних та дозвільних документів підприємства, кадрової документації і т.д. Надання рекомендацій та внесення правок.

 

Податкова оптимізація

Зменшення податкового навантаження на підприємства та убезпечення від негативних наслідків.

 

Навчання бухгалтера

Надання допомоги бухгалтерії в складних та непрофільних галузях, підвищення ефективності, створення шаблонів.

 

Бухгалтерський супровід

Дистанційне ведення бухгалтерського обліку, подача звітностей нашими професійними бухгалтерами. Дешевше ніж штатний бухгалтер + гарантія якості.

gallery/insenta

+38 (063) 691-58-56
+38 (067) 319-94-51

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

консультація безкоштовна

працюємо по всій Україні, дзвінки Пн. - Пт. з 9:00 до 18:00

Якщо у Вас є питання пов’язанні з бухгалтерським обліком та податковим законодавством, ми точно зможемо Вам допомогти, бо це наш прямий профіль і ми маємо досвід. Попередні консультації у нас безкоштовні, тому сміливо телефонуйте та здавайте абсолютно всі питання які Вас цікавлять.

 


Компанія «ІнСента» має професійних та досвідчених бухгалтерів з досвідом роботи в різних галузях починаючи від будівництва закінчуючи роздрібним продажом та наданням послуг. Ми можемо гарантувати нашим Клієнтам найвищу якість послуг. Цінова політика наших послуг є абсолютно коректною для прийнятною для підприємств будь-якого масштабу.

Вартість наших послуг може бути сформована тільки після попередньої оцінки об’ємів роботи та цілей яких Ви бажаєте досягти. Такий аналіз не буде коштувати для Вас нічого. Після попереднього аналізу ми обговоримо з Вами його результати, і Ви зможете прийняти для себе остаточне рішення, щодо доцільності подальшої роботи з нами.

 

Стандартний строк наданян послуг – 2-14 днів

gallery/андрій трамбовецький 2

Андрій Трамбовецький
директор InSenta

gallery/insenta

+38 (063) 691-58-56
+38 (067) 319-94-51

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ

ми завжди на зв'язку 

консультації безкоштовні, працюємо по всій Україні, дзвінки в робочий час

супроводження перевірок             АУДИТ БУХГАЛТЕРІЇ                ПОСЛУГИ БУХГАЛТЕРА