ЮРИДИЧНИЙ 
 
АУТСОРСИНГ 

ЗАДАТИ ПИТАННЯ ЗАРАЗ:    +38 (067) 319-94-51

gallery/insenta

ЮРИДИЧНИЙ АУСТОРСИНГ - ЦЕ ЕФЕКТИВНИЙ ІНСТРУМЕНТ ОПТИМІЗАЦІЇ БІЗНЕСУ

 

Передача правових задач в управління юридичній компанії є дуже популярною у світі практикою, в першу чергу для компаній, яким не доцільно мати власного юриста у штаті чи юридичний відділ, але потрібно вирішувати цілий комплекс поточних питаннь. Як правило, в управління передають окремі процеси та галузі, наприклад, судові процеси, участь у тендерах, договірні відносини з клієнтами та контрагентами, претензійна переписка, стягнення боргів.

 

Юридичний аутсорсинг дозволяє власникам бізнесу фокусуватися на прибуткових аспектах діяльності, а поточні та рутинні питання віддати в управління професіоналам. Такий формат дозвоялє уникнути небажаних ризиків, зменшити витрати та підвищити дохідність. 
 

Андрій ТРАМБОВЕЦЬКИЙ
директор InSenta

І - ЕТАП

НАЛАШТУВАННЯ

ІІ - ЕТАП

ПІДТРИМКА

Робота в форматі Юридичного аутсорсингу, як правило,  починається з повного правового аудиту компанії або окремих напрямів її діяльності.

 

Більшість виявлених на етапі аудиту недоліків підлягають негайному усуненню, а комплексні проблеми, що потребують багато часу та зусиль, виправляються в рамках наступного етапу.  
 

Під перевірку можуть підпадати усі ключові аспекти діяльності компанії, починаючи від статутних документів та порядку внесення данних в реєстр, закінчуючи оформленням працівників. Особлива увага приділяється договорам з контрагентами та клієнтами, первинній документації. 

 

Головними задачами аудиту є виявлення недоліків з наступним їх усуненням, а також визначення доцільних об'ємів щомісячих послуг у форматі підтримки.   

 

НАЛАШТУВАННЯ може тривати від декількох тижнів до декількох місяців. Протягом цього часу відбувається максимально інтенсивна взаємодія з компанією, виправлення максимальної кількості недоліків, розробка шаблонів та проектів документів тощо.

Після НАЛАШТУВАННЯ більшість недоліків вже усунено, решта ж задач вирішується шляхом системної роботи над ними.

 

У форматі ПІДТРИМКИ вирішуються комплексні задачі, які мають довгостроковий характер, а також поточні задачі, що виникають в ході діяльності компанії. 

 

Обсяг задач та вартість поточного супроводу компанії визначається індивідуально, виходячи з наявних у компанії об'ємів задач та рівня їх складності. 

 

Як правило, ПІДТРИМКА включає в себе супроводження судових процесів, претензійну діяльність, стягнення заборгованості, оскарження рішень ДФС (податкової), складання та аналіз договорів, забезпечення участі у тендерах, підготовку до перевірок контролюючих органів, отримання дозволів, ліцензій тощо. 

 

Загалом, ПІДТРИМКА бізнесу у форматі Юридичного аутсорсингу є довготривалою співпрацею, що дозволяє власникам бізнесу не витрачати час та сили на вирішення поточних питань правового характеру, а зосередитись на прибуткових аспектах своєї компанії. 

ЗАЛИШ ТУРБОТИ
ПРОФЕСІОНАЛАМ

 СТРУКТУРА РОБОТИ ЮРИДИЧНОГО АУТСОРСИНГУ? 

gallery/андрій трамбовецький 2
СФОКУСУЙСЯ
НА БІЗНЕСІ